Pět bodů, to je zisk českého týmu po třech kvalifikačních zápasech o postup na mistrovství světa a také ztráta na vedoucí Itálii, která odehrála o utkání víc. "Italové se odtrhli hned na začátku, o druhé místo bude ještě boj. Panice nepropadáme, kvalifikaci jsme nerozehráli špatně," řekl den po remíze s Bulharskem trenér národního týmu Michal Bílek.

Bílkův tým v pěti zápasech po Euru hned čtyřikrát nedal gól. "Chybí nám kvalita v ofenzivě a nedokážeme se prosadit proti soupeřům, kteří brání," našel hned příčinu Bílek. "Proti Euru nám chybí Rosický, Pilař, Kolář a Baroš, přečkali jsme těžké období," dodal kouč.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se