Pět bodů, to je zisk českého týmu po třech kvalifikačních zápasech o postup na mistrovství světa a také ztráta na vedoucí Itálii, která odehrála o utkání víc. "Italové se odtrhli hned na začátku, o druhé místo bude ještě boj. Panice nepropadáme, kvalifikaci jsme nerozehráli špatně," řekl den po remíze s Bulharskem trenér národního týmu Michal Bílek.
Bílkův tým v pěti zápasech po Euru hned čtyřikrát nedal gól. "Chybí nám kvalita v ofenzivě a nedokážeme se prosadit proti soupeřům, kteří brání," našel hned příčinu Bílek. "Proti Euru nám chybí Rosický, Pilař, Kolář a Baroš, přečkali jsme těžké období," dodal kouč.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










