"Sigma! Sigma!" zní Androvým stadionem v Olomouci. Domácí fotbalisté se po více než třech týdnech opět představili před vlastním publikem. Fandit hostům z pražské Dukly přijelo jen pár věrných. Modrobílá barva má devadesátiprocentní převahu, a nejen v hledišti. Domácí nedají soupeři téměř žádnou šanci. I když soupeř sníží v závěru z penalty na 2:1, tříbodový zisk posouvá Hanáky na druhé místo tabulky, jen o skóre za vedoucí Jablonec.

Před začátkem 11. kola byla dokonce možnost, že by Olomouc ligu vedla. Podle tiskového mluvčího klubu Petra Pelíška ale hráči nebrali zápas nijak speciálně: "Mužstvo se připravuje úplně normálně jako vždycky." Sigma šla do hry v plné síle, vrátil se i Martin Pospíšil, který reprezentoval za jednadvacítku v baráži mistrovství Evropy.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se