Po incidentu z minulého týdne, kdy v Srbsku domácí fanoušci rasisticky uráželi anglické reprezentanty do jedenadvaceti let, kteří si do balkánské země přijeli pro postup na evropský šampionát, se odborníci shodli, že by Srby měl stihnout hodně přísný trest. Podle bývalého obránce Sola Campbella však pokuty nic nezmění a raději by týmům odebíral body.

"Už se s tím konečně musí něco dělat," soptil Campbell v rozhovoru pro rádio BBC5. "Máme tu sice pokuty, ale já si myslím, že by se měly odečítat body," řekl legendární obránce černé pleti.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se