Obhájkyně titulu Petra Kvitová bude hrát na tenisovém Turnaji mistryň v Bílé skupině spolu s Ruskou Marií Šarapovovou, Polkou Agnieszkou Radwaňskou a Italkou Sarou Erraniovou. Rozhodl o tom dnešní los v Istanbulu, který ženská organizace WTA zveřejnila na síti Twitter. Hrát se začne v úterý.

V Červené skupině jsou světová jednička Viktoria Azarenková z Běloruska, Serena Williamsová z USA, Číňanka Li Na a Němka Angelique Kerberová.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se