Obhájkyně titulu Petra Kvitová bude hrát na tenisovém Turnaji mistryň v Bílé skupině spolu s Ruskou Marií Šarapovovou, Polkou Agnieszkou Radwaňskou a Italkou Sarou Erraniovou. Rozhodl o tom dnešní los v Istanbulu, který ženská organizace WTA zveřejnila na síti Twitter. Hrát se začne v úterý.
V Červené skupině jsou světová jednička Viktoria Azarenková z Běloruska, Serena Williamsová z USA, Číňanka Li Na a Němka Angelique Kerberová.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




