V minulém týdnu představil basketbalový Nymburk přestupovou bombu - Jiří Welsch se po dvanácti letech, strávených v cizině, vrací do české ligy. Nejlepší český klub posledního desetiletí tak přivedl nejlepšího českého hráče poslední dekády.
Přestupu pomohly i přátelské vztahy Welsche s Michalem Ježdíkem, který v klubu působí jako sportovní ředitel. "S Michalem se známe dlouho a hodně to usnadnilo komunikaci," přiznal Welsch s tím, že to rozhodně nebyl nejdůležitější faktor. "Cítil jsem, že potřebuji novou výzvu, po těch dvanácti letech v cizině jsem chtěl změnu a stýskalo se mi po domově."
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









