Tak trochu jako žabomyší válka a výsledek osobní averze se může jevit situace, kdy vedení českého tenisu nepozvalo na finále Davisova poháru Česko - Španělsko jednoho ze čtyř členů vítězného československého týmu z roku 1980 Pavla Složila.

Světová tenisová federace pozvala do pražské 02 Areny na 16.-18. listopadu zbylé tři tehdejší šampiony Ivana Lendla, Tomáše Šmída a Jana Kodeše, zatímco Složil nesplnil jednu z podmínek ITF - neodehrál dvacet daviscupových zápasů.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se