Exhibice Advantage Tennis V. v pondělí večer v Praze má být podle jejího pořadatele z agentury Česká sportovní Miroslava Černoška začátek "ďábelské tenisové triády" s finálovými zápasy Fed Cupu a Davis Cupu také v hlavním městě České republiky.

Podle hvězdy této exhibice, ruské tenistky Marie Šarapovové to může být "chutný předkrm". A že jí zranění Petry Kvitové přihrálo navíc ještě set s Lucií Šafářovou? "Je to poprvé, kdy proti mně budou hrát dvě soupeřky. Co když to bude 1:1 na sety? Třetí budou proti mě hrát obě zároveň?," ptala se sama sebe bývalá světová jednička a momentálně druhá na computeru. "Nebo si radši zahrajeme obíhačku," dodala.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se