Exhibice Advantage Tennis V. v pondělí večer v Praze má být podle jejího pořadatele z agentury Česká sportovní Miroslava Černoška začátek "ďábelské tenisové triády" s finálovými zápasy Fed Cupu a Davis Cupu také v hlavním městě České republiky.
Podle hvězdy této exhibice, ruské tenistky Marie Šarapovové to může být "chutný předkrm". A že jí zranění Petry Kvitové přihrálo navíc ještě set s Lucií Šafářovou? "Je to poprvé, kdy proti mně budou hrát dvě soupeřky. Co když to bude 1:1 na sety? Třetí budou proti mě hrát obě zároveň?," ptala se sama sebe bývalá světová jednička a momentálně druhá na computeru. "Nebo si radši zahrajeme obíhačku," dodala.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





