Chce být předsedou, který spojuje. Teď dostane Jiří Kejval příležitost, protože do vedení Českého olympijského výboru zvolilo dnešní plénum na významné posty dva lidi, s nimiž nepočítal. Místopředsedy se stali ředitel Olympijského informačního a studijního centra František Kolář a prezident České florbalové unie Filip Šuman. Kejval počítal s jinými.

Když zveřejnil seznam lidí, které by rád ve svém pracovním týmu měl, vyvolal Kejval diskusi. Ale své rozhodnutí po svém zvolení předsedou ČOV obhajoval: "Chci všechno dělat transparentně, nechci spoléhat na zákulisní jednání. Chci hrát s otevřenými kartami."

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se