Chce být předsedou, který spojuje. Teď dostane Jiří Kejval příležitost, protože do vedení Českého olympijského výboru zvolilo dnešní plénum na významné posty dva lidi, s nimiž nepočítal. Místopředsedy se stali ředitel Olympijského informačního a studijního centra František Kolář a prezident České florbalové unie Filip Šuman. Kejval počítal s jinými.
Když zveřejnil seznam lidí, které by rád ve svém pracovním týmu měl, vyvolal Kejval diskusi. Ale své rozhodnutí po svém zvolení předsedou ČOV obhajoval: "Chci všechno dělat transparentně, nechci spoléhat na zákulisní jednání. Chci hrát s otevřenými kartami."
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










