Na Staroměstské radnici bylo v poledne rozlosováno finále Fed Cupu mezi českými tenistkami a Srbkami. Jako první se představí Lucie Šafářová a Ana Ivanovičová. Druhou dvojici tvoří Petra Kvitová a Jelena Jankovičová.

V neděli si české hráče soupeřky vymění, hrát se bude od 11 hodin. Kapitán Petr Pála může nominaci do druhého dne upravit. Šafářová se letos dostala na žebříčku nejvýš v kariéře, na 17. místo. Ve Fed Cupu se jí ale příliš nedaří, má negativní zápasovou bilanci 6:10, loni ve finále prohrála oba zápasy. 

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se