Na Staroměstské radnici bylo v poledne rozlosováno finále Fed Cupu mezi českými tenistkami a Srbkami. Jako první se představí Lucie Šafářová a Ana Ivanovičová. Druhou dvojici tvoří Petra Kvitová a Jelena Jankovičová.
V neděli si české hráče soupeřky vymění, hrát se bude od 11 hodin. Kapitán Petr Pála může nominaci do druhého dne upravit. Šafářová se letos dostala na žebříčku nejvýš v kariéře, na 17. místo. Ve Fed Cupu se jí ale příliš nedaří, má negativní zápasovou bilanci 6:10, loni ve finále prohrála oba zápasy.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







