České tenistky dokázaly obhájit vítězství ve Fed Cupu. Po nadějně rozehrané sobotě, kdy Češky vydly 2:0 a od titulu je dělilo jediné vítězství, sice na úvod nedělního dne po jedenácti fedcupových duelech prohrála Petra Kvitová s Anou Ivanovičovou, třetí bod ale hned poté přidala skvělým výkonem Lucie Šafářová proti Jeleně Jankovičové.
Pětadvacetiletá rodačka z Brna porazila favorizovanou soupeřku hladce dvakrát 6:1 a stvrdila obhajobu. Nakonec tak nemuselo dojít ani na čtyřhru, kam byly připraveny stříbrné olympijské medailistky Lucie Hradecká s Andreou Hlaváčkovou.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




