Česká reprezentace byla na místě konání mistrovství světa v sálové cyklistice s několikadenním předstihem, aby se stihla řádně připravit a absolvovat nezbytné poslední tréninky. V německém Aschaffenburgu měli Češi obhajovat dvě bronzové madaile z loňského šampionátu v Japonsku.
Přes vysoká očekávání skončili všichni čeští reprezentanti pod stupni vítězů. Na bramborové pozici se umístili krasojezdci Arnošt Pokorný, mistr světa z roku 2004, a loňská mistryně Evropy Nikola Lebánková. V turnaji v kolové skončili čtvrtí Petr Skoták s Pavlem Šmídem, mistři světa z roku 2004. Stejnou příčku brali čeští krasojezdci.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










