Česká reprezentace byla na místě konání mistrovství světa v sálové cyklistice s několikadenním předstihem, aby se stihla řádně připravit a absolvovat nezbytné poslední tréninky. V německém Aschaffenburgu měli Češi obhajovat dvě bronzové madaile z loňského šampionátu v Japonsku.

Přes vysoká očekávání skončili všichni čeští reprezentanti pod stupni vítězů. Na bramborové pozici se umístili krasojezdci Arnošt Pokorný, mistr světa z roku 2004, a loňská mistryně Evropy Nikola Lebánková. V turnaji v kolové skončili čtvrtí Petr Skoták s Pavlem Šmídem, mistři světa z roku 2004. Stejnou příčku brali čeští krasojezdci.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se