"Je konec," reagoval Roberto Mancini na remízu 2:2 s Ajaxem Amsterdam. Posmutnělý Etihad Stadium v Manchesteru se začal vylidňovat, zatímco hráči domácího City zpytovali svědomí. Nad teoretickou nadějí na postup v Lize mistrů mávli rukou. Začali vstřebávat fakt, že stejně jako loni se mezi evropskou elitu nedostanou.

"Vždycky věřím ve svůj tým, ale myslím, že tohle bude příliš obtížné," dodal italský trenér k situaci v základní skupině D na oficiálním klubovém webu. Anglický mistr je čtvrtý, má na kontě pouze dva body a na druhé postupové místo ztrácí bodů pět. I kdyby ve zbývajících kolech porazil Real Madrid i Borussii Dortmund, nemá účast ve vyřazovací fázi soutěže jistou. "Jestli oba zápasy vyhrajeme a s osmi body postoupíme, vyhrajeme celou Champions League," dodal

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se