V eurocupovém zápase proti Budivelniku Kyjevu strávil na palubovce třicet minut a k vítězství 91:78 nad ukrajinským soupeřem přispěl osmi body. Ale nymburský basketbalista Jiří Welsch stále cítí rezervy, za Nymburk totiž poprvé nastoupil teprve před dvěma týdny. „Přišel jsem opravdu pozdě,“ říká s úsměvem Welsch v rozhovoru pro IHNED.cz.
A tak se basketbalista, jenž ve své kariéře okusil i zámořskou NBA, postupně dostává do pohody. „Myslím, že z basketbalového hlediska jsem už dostatečně zkušený a vyzrálý hráč, takže z tohoto pohledu nemám problém se do týmu zapracovat,“ míní Welsch po prvních zkušenostech v barvách devítinásobného českého mistra. Zatím stihl odehrát kromě eurocupového duelu ještě tři ligové zápasy a jedno utkání ve VTB lize.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








