Fotbalová asociace ČR obdržela druhý notářsky ověřený dopis, který potvrzuje svědectví rozhodčího Tomáše Adámka o korupci ve fotbalové lize. Jeho autorem je bývalý rozhodčí Pavel Býma, který byl jako čtvrtý sudí nasazen na jarní ligový duel Jablonce s Plzní (0:2). Zápas řídil Tomáš Adámek, který v prvním dopisu před necelými dvěma týdny na údajnou korupční aféru upozornil.

Že dopis skutečně přišel, potvrdil i předseda disciplinární komise Jiří Golda, s tím, že ho ihned předal policii. Golda však neprozradil, kdo dopis poslal, a předeslal, že se jeho komise začne případem zabývat už na svém čtvrtečním zasedání.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se