Fotbalová asociace ČR obdržela druhý notářsky ověřený dopis, který potvrzuje svědectví rozhodčího Tomáše Adámka o korupci ve fotbalové lize. Jeho autorem je bývalý rozhodčí Pavel Býma, který byl jako čtvrtý sudí nasazen na jarní ligový duel Jablonce s Plzní (0:2). Zápas řídil Tomáš Adámek, který v prvním dopisu před necelými dvěma týdny na údajnou korupční aféru upozornil.
Že dopis skutečně přišel, potvrdil i předseda disciplinární komise Jiří Golda, s tím, že ho ihned předal policii. Golda však neprozradil, kdo dopis poslal, a předeslal, že se jeho komise začne případem zabývat už na svém čtvrtečním zasedání.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











