Disciplinární komise Fotbalové asociace ČR zahájila vyšetřování údajné korupce v první lize. Na úterní mimořádné zasedání pozvala všechny rozhodčí a delegáty z jarního utkání Jablonec - Plzeň, který byl podle tvrzení sudích Tomáše Adámka a Pavla Býmy ovlivněn úplatkem 200 tisíc korun od někdejšího funkcionáře Čáslavi a Táborska Martina Svobody ve prospěch Západočechů. Viktoria zápas vyhrála 2:0.

"Chci věřit, že lidé, co to oznámili, jsou vedeni poctivou snahou očistit fotbal a budou s námi komunikovat. Věřím, že se na zasedání dostaví a skutečnosti osvětlí," dodal Golda. Všichni aktéři aféry jsou předvoláni na mimořádné úterní zasedání.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se