Disciplinární komise Fotbalové asociace ČR zahájila vyšetřování údajné korupce v první lize. Na úterní mimořádné zasedání pozvala všechny rozhodčí a delegáty z jarního utkání Jablonec - Plzeň, který byl podle tvrzení sudích Tomáše Adámka a Pavla Býmy ovlivněn úplatkem 200 tisíc korun od někdejšího funkcionáře Čáslavi a Táborska Martina Svobody ve prospěch Západočechů. Viktoria zápas vyhrála 2:0.
"Chci věřit, že lidé, co to oznámili, jsou vedeni poctivou snahou očistit fotbal a budou s námi komunikovat. Věřím, že se na zasedání dostaví a skutečnosti osvětlí," dodal Golda. Všichni aktéři aféry jsou předvoláni na mimořádné úterní zasedání.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











