Jejich stadiony dělí jen pár mil, o to větší je mezi nimi rivalita. Anglická Premier League uvidí v sobotu po obědě (ve 13.45) bitvu o sever Londýna, Arsenal hostí v prestižní derby Tottenham.
„Vždycky jsem se na tento zápas těšil, jednoduše proto, že je to derby, a navíc jedno z největších. Je to vždy náročný zápas s parádní atmosférou. Ale především si nemůžete dovolit prohrát. Léta se tato ohromná rivalita rozvíjela, a proto když hrajete doma, musíte vyhrát pro fanoušky,“ zavzpomínal pro klubový web Arsenalu jeho bývalý hráč Robert Pires.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










