Borussia Dortmund se těší z největšího profitu ve své historii a její šéf Hans-Joachim Watzke vzkazuje investorům: Nekupujte naše akcie.

Watzke nechce, aby někdo narušoval úspěšně fungující klub, který v posledních dvou sezonách vyhrál Bundesligu a za poslední rok vygeneroval zisk 34,3 milionu eur. „Investoři by mohli tlačit na klub, aby se snažil zvyšovat profit na úkor sportovního úspěchu,“ zmínil Klaus Kraenzle, analytik ze společnosti Silvia Quandt & Cie.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se