Borussia Dortmund se těší z největšího profitu ve své historii a její šéf Hans-Joachim Watzke vzkazuje investorům: Nekupujte naše akcie.
Watzke nechce, aby někdo narušoval úspěšně fungující klub, který v posledních dvou sezonách vyhrál Bundesligu a za poslední rok vygeneroval zisk 34,3 milionu eur. „Investoři by mohli tlačit na klub, aby se snažil zvyšovat profit na úkor sportovního úspěchu,“ zmínil Klaus Kraenzle, analytik ze společnosti Silvia Quandt & Cie.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











