Špalír dětí se uspořádal do tvaru jeho oblíbené sedmičky, na trávník dokráčel po červeném koberci se svými dvěma dcerami. Slyšel potlesk sedmi tisíc diváků, od tenistky Petry Kvitové dostal její raketu a pak si na velkoplošné obrazovce vychutnal své dva góly, které Slavii posunuly přes Ajax do Ligy mistrů. Tak se Stanislav Vlček loučil v Edenu se svou dvacetiletou kariérou.

Rozlučkový den, na který se těšil, mu ale pokazil výsledek. Slavia totiž v 16. ligovém kole podlehla Baníku Ostrava 0:2, Vlček naskočil na posledních 25 minut. „Scénář jsem měl připravený úplně jinak. Věřil jsem, že půjdu do zápasu, když budeme vést,“ říkal pak Vlček. „Padalo to na mě, ani jsem se nemohl do zápasu dostat,“ přiznal.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se