Po prohře 2:0 proti Swansea patří Arsenalu v tabulce Premier League až desáté místo. Horší start do sezony londýnský klub pod vedením Arsena Wengera ještě nezažil.

"Je naším úkolem, abychom se vzpamatovali a já věřím, že to zvládneme, máme kvalitní mužstvo a bojovnou  mentalitu," zůstává Wenger klidný. Trpělivost naopak dochází fanouškům, kteří z neúspěchů viní Wengerovu přestupovou politiku.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se