Po prohře 2:0 proti Swansea patří Arsenalu v tabulce Premier League až desáté místo. Horší start do sezony londýnský klub pod vedením Arsena Wengera ještě nezažil.
"Je naším úkolem, abychom se vzpamatovali a já věřím, že to zvládneme, máme kvalitní mužstvo a bojovnou mentalitu," zůstává Wenger klidný. Trpělivost naopak dochází fanouškům, kteří z neúspěchů viní Wengerovu přestupovou politiku.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







