Basketbalisté Nymburka si připsali ve VTB lize pátou porážku ze sedmi zápasů. Na hřišti Žalgirisu Kaunas prohráli 70:90, když nezvládli druhou půlku zápasu, v níž umožnili soupeři dvě šestnáctibodové šňůry. Přitom po poločase vedl Nymburk nad pravidelným účastníkem vyřazovací části Euroligy o tři body.
Nymburk nastoupil na palubovce litevského giganta bez zraněných opor Adamse a Bendy. Přesto to byl český mistr, kdo diktoval od začátku tempo. Sestava ve složení Welsch, Taylor, Hruban, Rančík a Naymick soupeře přehrávala a Nymburk v první čtvrtině vedl o 13 bodů.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








