Basketbalisté Nymburka si připsali ve VTB lize pátou porážku ze sedmi zápasů. Na hřišti Žalgirisu Kaunas prohráli 70:90, když nezvládli druhou půlku zápasu, v níž umožnili soupeři dvě šestnáctibodové šňůry. Přitom po poločase vedl Nymburk nad pravidelným účastníkem vyřazovací části Euroligy o tři body.

Nymburk nastoupil na palubovce litevského giganta bez zraněných opor Adamse a Bendy. Přesto to byl český mistr, kdo diktoval od začátku tempo. Sestava ve složení Welsch, Taylor, Hruban, Rančík a Naymick soupeře přehrávala a Nymburk v první čtvrtině vedl o 13 bodů.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se