Ani ve druhém zápase na světovém šampionátu čeští florbalisté nezaváhali. Američany porazili 13:4. K vítězství nad nepříliš silným soupeřem, který měl většinu kádru sestavenou z naturalizovaných Evropanů, stačil českému týmu průměrný výkon.
O vítězství bylo rozhodnuto prakticky po první třetině, kterou Češi vyhráli 5:1, a i nadále si drželi soupeře na odstup.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







