Kde by Lionel Messi byl, kdyby nehrál za Barcelonu, nejlepší klub současnosti? Jeden fotbalový vtip říká, že Barcelona bez Messiho je Španělsko Poslední mistři světa, dvojnásobní mistři Evropy a jasně dominující celek poslední pětiletky.

Messi bez Barcelony? S Argentinou zatím na výraznější úspěch čeká, MS 2010 bylo vyloženě zklamáním, v pěti zápasech se netrefil. Právě světový šampionát je místem, kde se zatím messi nedokázal prosadit. Na rozdíl od Gerda Müllera nebo Pelého. Což může být významný argument v debatě o tom, kde je nejlepším střelcem všech dob.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se