Kde by Lionel Messi byl, kdyby nehrál za Barcelonu, nejlepší klub současnosti? Jeden fotbalový vtip říká, že Barcelona bez Messiho je Španělsko Poslední mistři světa, dvojnásobní mistři Evropy a jasně dominující celek poslední pětiletky.
Messi bez Barcelony? S Argentinou zatím na výraznější úspěch čeká, MS 2010 bylo vyloženě zklamáním, v pěti zápasech se netrefil. Právě světový šampionát je místem, kde se zatím messi nedokázal prosadit. Na rozdíl od Gerda Müllera nebo Pelého. Což může být významný argument v debatě o tom, kde je nejlepším střelcem všech dob.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





