Při letmém pohledu na čelo italské ligy se vše vrací do normálu. Inter Milán vystřídal na druhém místě Neapol, a tak soutěž opět ovládají týmy ze severu. V historii italského mistrovství mají právě týmy ze severu země statisticky navrch. Juventus má na kontě 28 titulů, milánské celky shodně 18. Návrat na špici spokojeně kvituje majitel Interu Massimo Moratti.
"Černého koně v boji o titul to z nás ale nedělá," svěřil se Moratti po nedělním vítězství klubovému webu. "Jdeme od zápasu k zápasu, snažíme se hrát co nejlépe, a záleží i na tom, jak se totéž bude dařit ostatním týmům."
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











