Se španělskou reprezentací se stal mistrem světa a dvakrát mistrem Evropy. V dresu Manchesteru City slavil v minulé sezoně anglický titul. Šestadvacetiletý David Silva toho dokázal už hodně, ale on chce víc.
Od chvíle, kdy je Manchester City ve vlastnictví asijských šejků je cíl klubu jasný - být v průmyslovém městě na severu Anglie týmem číslo jedna. V minulé sezoně se citizens stali mistry ligy na úkor právě městských rivalů United, letos s nimi válčí o prvenství znovu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







