Se španělskou reprezentací se stal mistrem světa a dvakrát mistrem Evropy. V dresu Manchesteru City slavil v minulé sezoně anglický titul. Šestadvacetiletý David Silva toho dokázal už hodně, ale on chce víc.

Od chvíle, kdy je Manchester City ve vlastnictví asijských šejků je cíl klubu jasný - být v průmyslovém městě na severu Anglie týmem číslo jedna. V minulé sezoně se citizens stali mistry ligy na úkor právě městských rivalů United, letos s nimi válčí o prvenství znovu.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se