Chtěli atraktivní soupeře, mají je mít. Sparta dostala pod stromeček dárek, který si tolik přála – londýnskou Chelsea s českým brankářem Petrem Čechem. Ani Plzeň nepojede na neoblíbený východ Evropy, ale na horkou půdu předního italského týmu z Neapole.
Chelsea? Tu ani není třeba tolik představovat. Na jaře překvapila, když dokázala vyhrát Ligu mistrů a v cestě za triumfem odklidila Barcelonu a ve finále domácí Bayern Mnichov. Letos však v londýnském klubu neprožívají idylickou sezonu, „Blues“ vypadli z Ligy mistrů, když v základní skupině zaostali za Juventusem a Šachtarem Doněck.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










