Lance Armstrong nedošel klidu ani o Vánocích. "Pod stromečkem" ho zastihla velká nepříjemnost. Bývalého sedminásobného amerického vítěze Tour de France, potrestaného za doping, volá k odpovědnosti vydavatel britského listu Sunday Times a chce zpátky peníze, které mu byl nucen vyplatit před osmi lety, a soudní výlohy k tomu. Celkem milion liber.

Byl to jeden ze skandálů, které šly do ztracena. Obvinit Armstronga z dopingu v době jeho aktivní kariéry nebylo jen tak, i když čas od času se tyto spekulace objevily. Nedělník Sunday Times zpochybnil čistotu jezdcovy hvězdné formy mezi prvními. Šéfreportér David Walsh to poprvé udělal už v roce 1999.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se