Lance Armstrong nedošel klidu ani o Vánocích. "Pod stromečkem" ho zastihla velká nepříjemnost. Bývalého sedminásobného amerického vítěze Tour de France, potrestaného za doping, volá k odpovědnosti vydavatel britského listu Sunday Times a chce zpátky peníze, které mu byl nucen vyplatit před osmi lety, a soudní výlohy k tomu. Celkem milion liber.
Byl to jeden ze skandálů, které šly do ztracena. Obvinit Armstronga z dopingu v době jeho aktivní kariéry nebylo jen tak, i když čas od času se tyto spekulace objevily. Nedělník Sunday Times zpochybnil čistotu jezdcovy hvězdné formy mezi prvními. Šéfreportér David Walsh to poprvé udělal už v roce 1999.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










