V italské lize nastoupil na podzim jen dvakrát v základní sestavě, sedmkrát celkově a střelecky se neprosadil, naproti tomu v Evropské lize vstřelil pět gólů. Útočník římského Lazia Libor Kozák je s uplynulým půlrokem vzdor těmto protipólům spokojený. I proto, že se Laziu daří.

Jak z osobního hlediska hodnotíte podzimní část sezony v Laziu?
Ve finále jsem spokojený, nějaké zápasy jsem odehrál, hlavně v Evropské lize a poháru. V lize jsem toho moc neodehrál, ale nějakou šanci dostal a moc jsem ji nevyužil. Měl jsem šance, mohl jsem je využít. To mě trošku mrzí, ale když to všechno sečtu, jsem spokojený, poslední dva měsíce jsem byl zápasově docela vytížený.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se