Ty vo..., to je nějaká akce na běžkách! Taková reakce běžného návštěvníka Karlových Varů je vcelku normální. Když sem někdo přijede vánočně přes noc zapařit a přilákán dunivou hudbou z amplionů narazí v pozdním odpoledni na sníh, musí v takové konfrontaci nějak reagovat. Ještě kdyby aspoň mrzlo, ale sedm stupňů nad nulou a mrholení, to Carlsbad Ski Sprint ve své šestileté historii dosud nezažil.

"To rozhodně ne," potvrdil pořadatel akce Martin Müller z vlastní produkční agentury. "Na úterní večerní lyžování přišly desítky lidí, pak začalo pršet a zhruba třetina sněhu odtála. Nicméně díky ochotě a obrovskému nasazení lidí ze Slovanu Karlovy Vary se nám podařilo připravit závod za regulérních podmínek."

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se