Basketbalisté Los Angeles Clippers zvítězili v NBA posedmnácté za sebou. V nedělním duelu zdolali Utah 107:96 a jako teprve třetí tým v historii odehráli celý kalendářní měsíc bez porážky. To se dosud podařilo jen San Antoniu v sezoně 1995/96 a Los Angeles Lakers (1971/72). Soupeře ze Salt Lake City zdolali Clippers v prosinci už potřetí.
Clippers táhl za vítězstvím Caron Butler, který proměnil všech svých šest tříbodových střel a celkem dal 29 bodů, a to přitom nehrál v poslední čtvrtině. O bod víc dal v dresu soupeře Al Jefferson.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







