Bývalý cyklista Lance Armstrong údajně v roce 2004 nabídl Americké antidopingové agentuře na boj s dopingem příspěvek až čtvrt milionu dolarů. V televizním pořadu "60 Minutes Sports" to uvedl výkonný ředitel USADA Travis Tygart. Armstrongův právník Tim Herman informaci popřel.

"Byl jsem v šoku," prohlásil Tygart o Armstrongově nabídce zavánějící úplatkem. "Byl to jasný střet zájmů. Bez rozpaků jsme to odmítli," uvedl. "Není to pravda. Dnes o tom Lance slyšel poprvé," reagoval Armstrongův právní zástupce.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se