Bývalý cyklista Lance Armstrong údajně v roce 2004 nabídl Americké antidopingové agentuře na boj s dopingem příspěvek až čtvrt milionu dolarů. V televizním pořadu "60 Minutes Sports" to uvedl výkonný ředitel USADA Travis Tygart. Armstrongův právník Tim Herman informaci popřel.
"Byl jsem v šoku," prohlásil Tygart o Armstrongově nabídce zavánějící úplatkem. "Byl to jasný střet zájmů. Bez rozpaků jsme to odmítli," uvedl. "Není to pravda. Dnes o tom Lance slyšel poprvé," reagoval Armstrongův právní zástupce.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











