Před pěti lety se Kateřina Baďurová stala vicemistryní světa ve skoku o tyči. V roce 2008 se zúčastnila olympijských her v Pekingu, ale po pokračujících zdravotních problémech se s atletikou musela rozloučit. Přesto si k loňským Vánocům dala krásný dárek: po vítězství v oblíbené soutěži StarDance se stala královnou tanečního parketu pro rok 2012.
Jakou cestou a s jakými pocity jste do této soutěže vstupovala?
Nabídku České televize jsem dlouho zvažovala. Moc jsem si nevěřila, avšak představa krásných šatů i hezkých účesů, které ze mě udělají princeznu, byla nakonec rozhodující. Chtěla jsem to zkusit a mohu být ráda, že jsem se pro tuto změnu v mém dosavadním životě rozhodla.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




