Před pěti lety se Kateřina Baďurová stala vicemistryní světa ve skoku o tyči. V roce 2008 se zúčastnila olympijských her v Pekingu, ale po pokračujících zdravotních problémech se s atletikou musela rozloučit. Přesto si k loňským Vánocům dala krásný dárek: po vítězství v oblíbené soutěži StarDance se stala královnou tanečního parketu pro rok 2012.

Jakou cestou a s jakými pocity jste do této soutěže vstupovala?
Nabídku České televize jsem dlouho zvažovala. Moc jsem si nevěřila, avšak představa krásných šatů i hezkých účesů, které ze mě udělají princeznu, byla nakonec rozhodující. Chtěla jsem to zkusit a mohu být ráda, že jsem se pro tuto změnu v mém dosavadním životě rozhodla.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se