Největší hvězda českého hokeje Jaromír Jágr už se chystá s novými spoluhráči na start sezony v NHL. V sobotu si prvně zatrénoval v Dallasu s týmem Stars, kterému má pomoci po čtyřech neúspěšných letech postoupit do play-off.
"Šel jsem na konci kariéry do Dallasu, protože jsem chtěl hrát v týmu, který má o mě zájem a který mě chce," řekl Jágr, jenž minulou sezonu odehrál ve Philadelphii, kde ale v play-off nedostával tolik prostoru, kolik si představoval, a proto odešel hrát do Texasu. "Mám teď o motivaci víc, abych dokázal lidem, že to bylo správné rozhodnutí," dodal.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.













