Manchester United sice stále kráčí směrem k mistrovskému titulu, o víkendu však zaškobrtl v utkání s Tottenhamem. V zápase to dlouho nevypadalo na překvapení, United vedli na hřišti od 25. minuty 1:0 a kontrolovali hru. Když už se zdálo, že se závěrečným hvizdem zvednou ruce nad hlavu Rudí ďáblové, zmrazili domácí jejich radost. Gólem v 93. minutě srovnali skóre a obrali favorita o dva body.
Rozezlený trenér Alex Ferguson obvinil po zápase rozhodčí, že upřeli jeho týmu pokutový kop. "Čárový rozhodčí nám nedal vůbec nic," citoval Sira Alexe deník Telegraph. "Pro mě předvedl hodně slabý výkon. Nechápu, jaktože neviděl penaltu na Wayna Rooneyho," zlobil se dál. Za kritiku rozhodčího teď prostořekému kouči hrozí trest od fotbalové asociace.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











