Trenér Realu Madrid José Mourinho uznal, že letošní boj o titul ve španělské lize s Barcelonou prohrál. Kontroverzního kouče si rázem začala dobírat světová média, která zvěstují Portugalcův konec u Bílého baletu.

Mourinhův Real ztrácí ve španělské lize na vedoucí Barcelonu už patnáct bodů. "Vyhrát La ligu bude letos nemožné, už máme velkou ztrátu," přiznal Mourinho a zároveň dodal, že tomu přizpůsobí priority. "Musíme se teď zaměřit na jiné fronty, jako na Copa del Rey a Ligu mistrů," dodal.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se