Trenér Realu Madrid José Mourinho uznal, že letošní boj o titul ve španělské lize s Barcelonou prohrál. Kontroverzního kouče si rázem začala dobírat světová média, která zvěstují Portugalcův konec u Bílého baletu.
Mourinhův Real ztrácí ve španělské lize na vedoucí Barcelonu už patnáct bodů. "Vyhrát La ligu bude letos nemožné, už máme velkou ztrátu," přiznal Mourinho a zároveň dodal, že tomu přizpůsobí priority. "Musíme se teď zaměřit na jiné fronty, jako na Copa del Rey a Ligu mistrů," dodal.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











