Šéf Formule 1 Bernie Ecclestone se nedohodl na pořádání Grand Prix Německa s vedením okruhu Nürburgring, který se střídá o pořadatelství Velké ceny formule 1 s autodromem v Hockenheimu, a zdá se, že bude muset ustoupit z původní snahy odjet v nadcházejícím ročníku dvacet velkých cen.
Zadlužený vlastník okruhu společnost Nürburgring GmbH, který kolem vybudoval rozsáhlé relaxační centrum, totiž v současné době dluží zejména tamní zemské vládě v přepočtu kolem deseti miliard korun a Evropská komise loni zatrhla vládní dotaci 13 milionů eur jako nelegální státní podporu, stejně dopadla i snaha o odklad splacení 330 milionů eur investiční bance.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.













