Osmadvacetiletý gólman Fenixu Tumeň Eduard Pavlov v průběhu úterního zápasu nižší ruské soutěže necítil ve své kůži. Podle serveru Tumen.bezformata.ru očití svědci vypověděli, že gólmana padl na kolena a řekl „Cítím se špatně.“

Třebaže mu pomoc okamžitě poskytl přítomný lékař a na místo dorazila i sanitka, oživit se ho už nepodařilo. Příčina smrti zatím není známa, ale podle všeho šlo o infarkt. "Už pred čtyřmi roky prekonal infarkt," prozradil Vitalij Kuzmin z vedení mužstva.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se