Osmadvacetiletý gólman Fenixu Tumeň Eduard Pavlov v průběhu úterního zápasu nižší ruské soutěže necítil ve své kůži. Podle serveru Tumen.bezformata.ru očití svědci vypověděli, že gólmana padl na kolena a řekl „Cítím se špatně.“
Třebaže mu pomoc okamžitě poskytl přítomný lékař a na místo dorazila i sanitka, oživit se ho už nepodařilo. Příčina smrti zatím není známa, ale podle všeho šlo o infarkt. "Už pred čtyřmi roky prekonal infarkt," prozradil Vitalij Kuzmin z vedení mužstva.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











