David Beckham bude hrát za Paris Saint-Germain. Anglický záložník, který v posledních dnech trénoval s londýnským Arsenalem, se pro movitý francouzský klub rozhodl prý především kvůli motivaci v Lize mistrů, pro kterou se ve čtvrtek uzavírají soupisky. S vedoucím týmem francouzské ligy podepsal pětiměsíční smlouvu s tím, že plat věnuje dětské charitě v Paříži.
Podle zahraničních médií měl Beckham po odchodu z Los Angeles Galaxy hned 12 nabídek, z nichž vybíral. A byly z celého světa – z Evropy, Ruska, Číny nebo všech částí Ameriky. Beckham se už ale vydal do Paříže, kde byl odpoledne představen na tiskové konferenci.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










