David Beckham bude hrát za Paris Saint-Germain. Anglický záložník, který v posledních dnech trénoval s londýnským Arsenalem, se pro movitý francouzský klub rozhodl prý především kvůli motivaci v Lize mistrů, pro kterou se ve čtvrtek uzavírají soupisky. S vedoucím týmem francouzské ligy podepsal pětiměsíční smlouvu s tím, že plat věnuje dětské charitě v Paříži.

Podle zahraničních médií měl Beckham po odchodu z Los Angeles Galaxy hned 12 nabídek, z nichž vybíral. A byly z celého světa – z Evropy, Ruska, Číny nebo všech částí Ameriky. Beckham se už ale vydal do Paříže, kde byl odpoledne představen na tiskové konferenci.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se