Na nedávním mistrovství Evropy v rychlobruslařském víceboji nezískala Martina Sáblíková poprvé po šesti letech medaili. Dvojnásobná olympijská vítězka skončila těsně pod stupni vítězů, když ji v závodě výrazně limitovaly problémy se zády.
Přestože se po intenzivní léčbě její stav lepší, kouč Petr Novák je rozhodnutý, že nebude riskovat zhoršení stavu a že tedy jeho svěřenkyně vynechá únorové mistrovství světa ve víceboji v Hamaru. V závěru sezony se chce ale Sáblíková zúčastnit světového šampionátu na jednotlivých tratích. Navíc se chystá na letní cyklistickou sezonu v barvách stáje Etixx-IHNED.cz.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






