Na nedávním mistrovství Evropy v rychlobruslařském víceboji nezískala Martina Sáblíková poprvé po šesti letech medaili. Dvojnásobná olympijská vítězka skončila těsně pod stupni vítězů, když ji v závodě výrazně limitovaly problémy se zády.

Přestože se po intenzivní léčbě její stav lepší, kouč Petr Novák je rozhodnutý, že nebude riskovat zhoršení stavu a že tedy jeho svěřenkyně vynechá únorové mistrovství světa ve víceboji v Hamaru. V závěru sezony se chce ale Sáblíková zúčastnit světového šampionátu na jednotlivých tratích. Navíc se chystá na letní cyklistickou sezonu v barvách stáje Etixx-IHNED.cz.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se