Když Stephen Keshi oznámil nominaci na šampionát, vyvolal vlnu pobouření. Vynechal totiž hvězdy Petera Odemwingieho a Obafemiho Martinse. Jenže i bez nich tým Nigérie šlape a ve finále nastoupí proti Burkině Faso. Povzbuzovat ho bude i 200 výherců z kampaně pivovaru Guinness.
Útočník Odemwingie z anglického West Bromwiche Albion a ofenzivní středopolař Martins, momentálně hrající za španělské Levante, se prostě Stephenu Keshimu nehodili.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





