Když Stephen Keshi oznámil nominaci na šampionát, vyvolal vlnu pobouření. Vynechal totiž hvězdy Petera Odemwingieho a Obafemiho Martinse. Jenže i bez nich tým Nigérie šlape a ve finále nastoupí proti Burkině Faso. Povzbuzovat ho bude i 200 výherců z kampaně pivovaru Guinness.

Útočník Odemwingie z anglického West Bromwiche Albion a ofenzivní středopolař Martins, momentálně hrající za španělské Levante, se prostě Stephenu Keshimu nehodili.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se