Nejdřív to bylo takové slavnostní. První závod dlouho připravovaného mistrovství světa se přiblížil a vyprodaná Vysočina aréna tonula v očekávání. Ženy, které rozbíhaly závod smíšených štafet, šly na start za hlasitého, leč přece jen stále ještě zdvořilého očekávání.

Jenže pak se český tým začal rvát o medaili, a když Ondřej Moravec na posledním úseku mířil neochvějně za bronzem, na tribunách v prostoru startu a cíle to už vřelo jako při fotbalovém či hokejovém zápase. Včetně skandování „Češi, Češi!“.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se