Přiznání Lance Armstronga s sebou nese další důsledky. Po zpřísnění pravidel testování dopingu v NBA se přitvrdí i ve fotbale. Dosud se hráčům testovala jen moč při trénincích či po zápasech. Z krve se ale odhalí více nepovolených látek a právě po krevních odběrech teď někteří odborníci volají.
"Upřímně, nemyslím si, že děláme dost," řekl novinářům kouč Arsenalu Arsène Wenger k současnému testování fotbalistů. "Je pro mě velice těžké uvěřit, že máte 740 hráčů na mistrovství světa a vyjdete s nulovými výsledky (žádný vzorek není pozitivní)," odůvodňuje svou domněnku.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






