S cílem potvrdit vydařené výkony z přípravy a přivézt si nadějný výsledek do odvety nastoupí ve čtvrtek fotbalisté Plzně do úvodního utkání 2. kola Evropské ligy v Neapoli. Věří, že mají šanci favorita potrápit podobně jako před rokem ve stejné fázi Schalke, a navíc boj dotáhnout do úspěšnějšího konce.

Před rokem Plzeň se Schalke dvakrát remizovala 1:1 a vypadla až v prodloužení odvety. I tentokrát by se jí remíza se vstřeleným gólem zamlouvala. "Nula nula by bylo dobré, ale vstřelený gól venku má větší cenu," řekl stoper Václav Procházka, který bude po zranění už připravený nastoupit.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se