Fotbalisté Realu Madrid remizovali v úvodním osmifinále Ligy mistrů s Manchesterem United 1:1. Hosty poslal ve šlágru soutěže do vedení Welbeck, po půlhodině ale srovnal gólem proti svému bývalému klubu Ronaldo. Ani druhý dnešní duel neměl vítěze, Šachtar Doněck s Tomášem Hübschmanem doma remizoval 2:2 s Borussií Dortmund. Odvety se hrají 5. března.
Real, který ztrácí ve španělské lize na vedoucí Barcelonu propastných šestnáct bodů, od úvodních sekund potvrzoval, že Liga mistrů je pro něj momentálně prioritou. Zatlačil Manchester před vápno a už po šesti minutách mohl otevřít skóre. Brankář De Gea, jediný Španěl v kádru United, vytáhl konečky prstů Coentraovu střelu na tyč.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










