Rafael Benítez je sice Španěl. Je tmavý jako jižan, temperamentní jako jižan – rozhodně ale ne zimomřivý jako jižan. Celý čtvrteční večer na Letné strávil totiž u půlící čáry u své lavičky jen v košili a saku. "Byl jsem tak nervózní a napjatý celý zápas, že jsem ani zimu necítil," řekl Benítez po zápase, který jeho Chelsea vyhrála 1:0.

Že by ho jeho svěřenci nějak dvakrát zahřáli svým výkonem, to se říct nedá, povinnost ale splnili. Naopak sparťanský kormidelník Vítězslav Lavička výkonem svého týmu vzal zavděk, ač se do výsledku předvedená sparťanská hra nepromítla.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se