Šesté místo, dobré šesté místo, a přesto věci tak nějak na levačku. Očekávaný výkon totiž ve štafetě českých biatlonistů nepodali právě ti, kteří ji měli táhnout. Ondřej Moravec, jenž před devíti dny ve smíšené štafetě coby finišman vystřihl střelbu jako ze sna, tentokrát na druhém úseku minul čtyři terče.
Jaroslav Soukup na třetím pro změnu spotřeboval tři dobíjecí náboje na stojce. Na druhé straně, i když Michal Šlesingr i Michal Krčmář odvedli svůj hraniční výkon, tentokrát nelze hledat onen chybějící kousek štěstí, který chyběl na medaili. Domácí kvarteto za ní ve Vysočina aréně zaostalo minutu a půl.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







