Svět golfu má sice centrum svého dění jinde, zájem golfových fanoušků přesto směřoval na Floridu, kde se sešla na hřišti velice silná dvojice. Prezident Spojených států Barack Obama s dlouholetou jedničkou světového žebříčku golfistů Tigerem Woodsem, jenž po urovnání osobních problémů už opět patří k absolutní špičce.

Prezident Obama v Palm City o víkendu podle stránek PGA bral lekce golfu od Butche Harmona a jeho syna, přesto asi Woodse, jenž na Floridě žije, moc nepotrápil.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se