Hokejový brankář Ondřej Pavelec ve svém jubilejním 200. utkání v NHL vychytal vítězství Winnipegu na ledě Buffala 2:1, když zneškodnil 29 z 30 střel.

"Nevím, jestli je to číslo, které by se mělo nějak zvlášť slavit. Jsem každopádně rád za každý odchytaný zápas. Pokaždé se snažím podat co nejlepší výkon a pomoci týmu k vítězství. Jsem rád, že to dnes vyšlo," prohlásil pětadvacetiletý gólman z kladenské líhně.

Zbývá vám ještě 95 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se