Hokejový brankář Ondřej Pavelec ve svém jubilejním 200. utkání v NHL vychytal vítězství Winnipegu na ledě Buffala 2:1, když zneškodnil 29 z 30 střel.
"Nevím, jestli je to číslo, které by se mělo nějak zvlášť slavit. Jsem každopádně rád za každý odchytaný zápas. Pokaždé se snažím podat co nejlepší výkon a pomoci týmu k vítězství. Jsem rád, že to dnes vyšlo," prohlásil pětadvacetiletý gólman z kladenské líhně.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











