Žádná jiná sportovní akce v historii samostatné České republiky nevyvolala tolik emocí jako hokejový turnaj na olympijských hrách v Naganu 1998. Nebyl Facebook, příliš ještě nevládl e-mail, a tak se vzkazy hokejistům posílaly faxem.

Je těžké si představit dnes 22. února, pouhých 15 let poté, že tehdy prakticky nikdo neměl mobilní telefon a lidé, když chtěli společně něco prožít, se scházeli na náměstí (u televize). 

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se