Kdyby dnes fotbalisté Manchesteru City nevyhráli na Chelsea, pravděpodobně by se museli vzdát veškeré snahy o obhajobu anglického titulu.
Šlágr 27. kola ale hosté z Manchesteru zvládli a na Stamford Bridge vyhráli 0:2. Přestože je pro ně dnešní výhra první po čtyřech zápasech, jejich náskok na druhém místě právě před týmem Petra Čecha narostl už na sedm bodů. Zato ztráta na vedoucí městské rivaly United je dvanáct bodů.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






