Hokejisté Lva Praha prohráli i ve čtvrtém osmifinálovém utkání play off Kontinentální ligy s CSKA Moskva, tentokrát doma 1:2, a sezona pro ně skončila. Favorit vyhrál sérii nad nováčkem soutěže jednoznačně 4:0.

„Už jsme byli v situaci, kdy jsme měli, jak se říká, za zády jen zeď. Chtěli jsme před domácím publikem ukázat co nejlepší hru. Chtěli jsme potrápit CSKA a prodloužit sérii, ale bohužel se nám to nepovedlo,“ řekl trenér Václav Sýkora.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se